REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Koniec stresu przy aranżacji wnętrz? Open Book w praktyce

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 lip 2017 11:41
Koniec stresu przy aranżacji wnętrz? Open Book w praktyce
Paweł Brodzik, dyrektor zarządzający Tetris fot. PTWP

Open Book to w teorii proste rozwiązanie, które wspiera proces podejmowania decyzji przy aranżacji wnętrz komercyjnych. O tym, jak stosuje się je w praktyce, rozmawiamy z Pawłem Brodzikiem, dyrektorem zarządzającym firmy Tétris.

REKLAMA

 

- Open Book to mechanizm, który sprawdza się bardzo dobrze przy wykonywaniu kontraktów fit-outowych, szczególnie w procesie design and build. To mechanizm rozliczeniowy, pozwalający na skrupulatne kontrolę kosztów - komentuje Paweł Brodzik.

Jak zaznacza dyrektor zarządzający Tétris, Open Book daje możliwość wykonania bezpiecznej analizy wykorzystania pieniędzy przez klienta. - To system angażujący wykonawcę, który jest zobowiązany do przedstawienia klientowi pakietów kosztowych, uzasadniając te pakiety ofertami z rynku akceptowanymi przez klienta - dodaje.

Zdaniem Pawła Brodzika, Open Book daje pełną przejrzystość przy realizacji projektu. Jednocześnie strony mogą aktywnie współpracować przy wprowadzaniu w nim zmian, a także stosować nowe rozwiązania, wynikające m.in. z polityki korporacyjnej klienta.

Open Book, jak deklaruje dyrektor zarządzający Tétris, sprawdził się w praktyce. - Sztandarowym projektem było biuro JLL. Oprócz tego wykonaliśmy projekt dla Stanley Black & Decker czy firmy Sage. Klienci bardzo cenią to rozwiązanie - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY