Krzesło na całe życiePropertydesign.pl - 03-07-2018 11:05


W 2016 roku Cybex we współpracy z holenderską ikoną designu Marcelem Wandersem wprowadził pierwszą kolekcję wnętrzarską „Parents Collection”. W tym roku poszerza linię Gold Home o nowe krzesło Lemo, które zostało stworzone przez zespół projektantów Cybex.

Wyrafinowane i proste krzesło Lemo inspirowane jest klasycznymi meblami. Zaprojektowane zgodnie z zasadą D.S.F. „Design, Safety, Function” może być używane od najmłodszych lat do 100.

Krzesło Lemo to mebel o ponadczasowym stylu. Dostępne są dwie jego wersje: jedna wykonana z drewna, druga z tworzywa sztucznego. Ponadto jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej od 0 do 99 lat. Ten wyjątkowy mebel rośnie wraz z użytkownikiem.

Cybex oferuje dwie wersje krzesła. Pierwsza to połączenie drewna i aluminium, druga to kombinacja tworzywa sztucznego i aluminium. Bezstopniowa regulacja wysokości jedną ręką i cztery pozycje głębokości zapewniają ergonomię krzesła. Dodatkowo antypoślizgowe kółka redukują ryzyko przewrócenia. Krzesło Lemo zostało zaprojektowane do szybkiego i łatwego montażu, przy pomocy czterech śrub, które zapewniają stabilność. Cybex w tym samym stylu stworzył również leżaczek. Może być używany na podłodze lub zamontowany na krześle Lemo przy pomocy adapterów. Leżaczek przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia.