REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Krzesło niejedną ma formę

  • Autor: Biznesmeblowy.pl
  • 22 sie 2016 12:27
Krzesło niejedną ma formę
Fot. Arper
Krzesło niejedną ma formę
Krzesło niejedną ma formę

Drewno, sklejka, metal, tworzywa sztuczne, a także różnego rodzaju plecionki - wszystko to możemy znaleźć w najnowszych modelach mebli do siedzenia.

REKLAMA

Krzesło jest takim rodzajem mebla, który bardzo chętnie biorą na warsztat projektanci. Tworząc mebel do siedzenia można dać ponieść się wyobraźni, zarówno jeśli chodzi o materiały, jak i jego formę czy kolorystykę.Producenci chętnie korzystają z możliwości, jakie daje dostępna na rynku szeroka oferta materiałów, z których można wykonać krzesła.

Drewno i sklejka, często wzbogacone tapicerowanymi siedziskami czy oparciami to klasyka, która zawsze znajdzie swoich odbiorców wśród polskich klientów. Ale inne materiały coraz odważniej wkraczają do polskich sklepów i są chętnie wykorzystywane przez projektantów stawiających na nowoczesny design. I tak - wielbiciele surowego klimatu i loftowego stylu aranżacji wnętrz z pewnością pokochają krzesła wykonane z tworzyw sztucznych. Modele takie są nie tylko trwałe, ale dostępne w wielu ciekawych formach oraz kolorach. Tworzywa można formować na różne sposoby, stąd nietrudno uzyskać siedzisko idealnie wyprofilowane, dopasowane do niemal każdej sylwetki. Nieco bardziej ekstrawaganckim wyborem będą krzesła, w których jako materiał wykorzystano metal.

Zobacz galerię projektów krzeseł

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY