REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kuchenne inspiracje od Franke

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 lut 2017 11:50
Kuchenne inspiracje od Franke
materiały prasowe

Firma Franke podczas targów 4 Design Days 2017 zaprezentuje ofertę kompletnych, innowacyjnych systemów kuchennych z linii Frames by Franke.

REKLAMA

W dniach 16-19 lutego 2017 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, ikony światowego i polskiego designu, architekci, projektanci, producenci będą mówić o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy. Na 8 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentuje ponad 100 wystawców, a w kilkudziesięciu sesjach tematycznych udział weźmie 250 prelegentów. Organizator przewiduje 20 tys. zwiedzających i 3 tys. gości biznesowych. Wydarzeniu towarzyszy szereg imprez dodatkowych. 

Frames by Franke to kompletny system kuchenny składający się z 44 elementów, które idealnie ze sobą współpracują i mogą być swobodnie łączone. Targi 4 Design Days 2017 to najlepsze miejsce do prezentacji tej unikalnej i przyjaznej kolekcji. Wyjątkowe urządzenia kuchenne Frames by Franke stworzono w oparciu o najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz, z zastosowaniem innowacyjnych technologii dla zapewnienia najwyższej efektywności. Główną intencją twórców systemu jest dbałość o to, aby codzienne kulinarne wyzwania stały się przyjemnością. Linia Frames by Franke to źródło inspirujących propozycji, pozwalających stworzyć komfortową i piękną przestrzeń kuchni w jednej
z trzech, niezwykłych kuchennych kolekcji: Essence, Passion i Style.

Frames by Franke zaprasza do udziału w targach 4 Design Days 2017 osoby poszukujące inspiracji i wyposażenia kuchennych wnętrz, wszystkich miłośników architektury, wnętrz i designu. Będzie nam miło spotkać się z Państwem na stoisku marki Franke (stoisko nr 101A), w dniach 16-19 lutego 2017 (czwartek-niedziela), w godz. 09:00-17:00.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY