REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kultowy produkt Ikea kończy 50 lat

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 lut 2018 15:26
Kultowy produkt Ikea kończy 50 lat
fot. mat. pras.
Kultowy produkt Ikea kończy 50 lat
Kultowy produkt Ikea kończy 50 lat
Kultowy produkt Ikea kończy 50 lat
Kultowy produkt Ikea kończy 50 lat

W wieku 50 lat wciąż wygląda świetnie! W tym roku obchodzimy okrągły jubileusz pojawienia się jednego z najbardziej wszechstronnych i długotrwałych produktów Ikea – drewnianego regału IVAR. Na przestrzeni ostatnich lat stał się ikoną szwedzkiego minimalizmu w wielu domach na całym świecie.

REKLAMA

Pół wieku to długi okres czasu. Zmieniają się inspiracje, trendy, a przede wszystkim ludzie oraz ich potrzeby. Pojawiają się nowe wyzwania, którym trzeba sprostać. Mimo tego, regał IVAR niezmiennie znajduje swoje miejsce we współczesnych wnętrzach i świetnie spełnia swoje zadanie.

- W Ikea wierzymy, że prostota jest kluczem do dobrego designu. Świadczy o tym IVAR, który już od 50 lat jest doceniany przez naszych klientów. Jesteśmy bardzo dumni, że naszym projektantom udało się stworzyć mebel doskonale łączący w sobie klasyczny, ponadczasowy wyraz z nowoczesnością – mówi Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR, Ikea Retail w Polsce.

Wykonany z naturalnego, długowiecznego surowca, jakim jest lite drewno, regał wprowadza do wnętrza skandynawską lekkość. Jest przyjazny naturze, ponieważ nadaje się do recyklingu zgodnie z ideą zrównoważonego życia w domu. Dzięki pokryciu go olejem lub woskiem, może być jeszcze bardziej odporny na zniszczenia oraz łatwy w utrzymaniu. Niepowtarzalny charakter uzyskamy poprzez pomalowanie surowego drewna bejcą lub farbą – wzór zależy od naszej wyobraźni.
Dla klientów Ikea liczy się przede wszystkim użyteczność i funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego charakteru mebla. System IVAR został tak zaprojektowany, aby sprostać tym wymaganiom. Dzięki możliwości łączenia różnych elementów regał można dopasować do danego wnętrza i stylu życia, jaki prowadzimy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY