REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Laufen na 4 Design Days. Czym zaskoczy?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lut 2018 11:09
Laufen na 4 Design Days. Czym zaskoczy?
fot. Laufen

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się trzecia edycja 4 Design Days - jednego z największych wydarzeń dotyczących trendów w architekturze i projektowaniu wnętrz. Podobnie jak w ubiegłym roku, swoje produkty będzie prezentowała marka Laufen.

REKLAMA

Przez cztery dni stoisko Laufen będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć produkty łączące w sobie zarówno unikatowy design jak i wysoką funkcjonalność. Na tak ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć zachwycającej wyrazistą geometrią ceramicznych brył, łagodzoną przez lekkość transparentnych, kolorowych elementów z tworzywa serii Kartel by Laufen oraz serii Laufen Pro, będącej dowodem na to, że dzięki zaawansowanej technologii, wysoka jakość może być dostepna w przystepnej cenie. Zobaczyć będzie można także nowości, w tym nową odsłonę Saphirkeramik - kolekcję Sonar, autorstwa Patrici Uriquiola, jednej z najbardziej uznanych projektantek na arenie międzynarodowej. Nie zabraknie także toalety myjącej Cleanet Riva, stanowiącej odpowiedź na zapotrzebowanie konsumnentów na najwyższy komfort i higienę.

4 Design Days to jednak nie tylko okazja do zaprezentowania najnowszych trendów łazienkowych. To też niepowtarzalna okazja do prowadzenia dialogu na ważne dla branży tematy. W panelu inauguracyjnym: „Design. Design thinking czy design feeling – która droga jest właściwa dla projektowania” wystąpi Jaume Cassanyer Tosques, architekt i Product Manager Laufen.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY