REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łazienka prywatna i publiczna - o jej przyszłości porozmawiamy na Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: RynekLazienek.pl
  • 24 mar 2017 14:15
Łazienka prywatna i publiczna - o jej przyszłości porozmawiamy na Forum Branży Łazienkowej

Wciąż można się rejestrować na Forum Branży Łazienkowej - największe tego typu spotkanie ludzi i firm działających w branży łazienek.

REKLAMA

Jakie są perspektywy rozwoju rynku łazienek w Polsce? Co jest motorem, a co stanowi największe wyzwanie? Jakie trendy będą królować w 2017 i 2018 roku? – na te pytania będziemy starali się odpowiedzieć podczas tegorocznych dyskusji. Forum będzie świetną okazją do dyskusji w szerokim gronie o aktualnej sytuacji naszej branży.

REJESTRACJI NA FORUM MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ

W wydarzeniu udział wezmą producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienkowego, właściciele i pracownicy hurtowni oraz salonów łazienkowych, a także zainteresowani tematem łazienki architekci i projektanci. Naszym celem jest stworzenie platformy do dyskusji o najbardziej istotnych dla nas kwestiach i zagadnieniach. Chcemy, aby Forum było miejscem wymiany poglądów, opinii i informacji, które dodatkowo sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych.

PEŁEN PROGRAM IMPREZY ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2017”, który w tym roku organizujemy już po raz szesnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2017”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY