REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łazienki od nowa - tak zmieniają się Arkady Wrocławskie

  • Autor: propertydesign.pl
  • 19 cze 2017 12:02
Łazienki od nowa - tak zmieniają się Arkady Wrocławskie
Arkady Wrocławskie
Łazienki od nowa - tak zmieniają się Arkady Wrocławskie
Łazienki od nowa - tak zmieniają się Arkady Wrocławskie

Zakończono remont łazienek w CH Arkady Wrocławskie. To kolejny etap modernizacji centrum. Za projekt odpowiada ARS Retail Group.

REKLAMA

Właśnie oddano do użytku nowe toalety na pierwszy piętrze Centrum, a jednocześnie zaczęła się renowacja toalet na parterze.

Jak informują przedstawiciele obiektu, celem prac remontowych jest zwiększenie atrakcyjności i funkcjonalności pomieszczeń, co docelowo ma poprawić komfort ich użytkowania przez klientów Centrum. W efekcie, toalety zyskają nowoczesny wygląd oraz styl.

W łazienkach zastosowano systemy spłukujące oraz baterie zintegrowane z suszarką. W kabinach i umywalkach pojawiły się nowe kolory, zamontowano umywalki dla dzieci. W podwieszanym suficie zamontowano oświetlenie ledowe. W korytarzach prowadzących do toalet wykorzystano imitującej drewno okładziny laminowane.

- Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie jest miejscem, gdzie rocznie robi zakupy i spędza wolny czas ponad 7 milionów klientów. Mając na uwadze potrzeby wszystkich osób korzystających z obiektu zleciliśmy prace remontowe wybranych części. W pierwszej kolejności postaraliśmy się o modernizację toalet. Aktualnie odświeżone zostały wnętrza na poziomie 1, trwa remont toalet na parterze w dalszej części przystąpimy do prac na poziomie -1. Od lipca ruszamy z pracami, które mają za zadanie powiększyć i zmodernizować strefę restauracyjna, co wraz z rozszerzeniem oferty gastronomicznej, poprawi znacznie komfort użytkowania food courtu. Sądzę, iż mijające w tym roku 10. urodziny Arkad Wrocławskich, są dla nas rokiem bardzo pozytywnych zmian – mówi Krzysztof Szargawiński, dyrektor zarządzający, Arkady Wrocławskie.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Atrakcją Centrum jest akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY