REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łazienkowe trendy. Laufen na 4 Design Days

  • Autor: 4 Design Days
  • 09 lut 2017 13:26
fot. Laufen

Marka Laufen, światowy lider w dziedzinie rozwiązań wyposażenia łazienki, zaprezentuje swoje produkty podczas drugiej edycji 4 Design Days. Impreza odbędzie się 16-19 lutego 2017 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

REKLAMA

Przez cztery dni stoisko LAUFEN będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć produkty łączące w sobie zarówno unikatowy design, jak i najnowsze technologie. Będą to: toaleta myjąca Riva, nowe, wielokrotnie nagradzane już kolekcje INO, VAL, a także ciesząca się uznaniem klientów seria Kartell by Laufen.

W trakcie targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz rozwijającymi się kategoriami produktowymi, takimi jak toalety wellness, które zyskują coraz większe uznanie wśród konsumentów. LAUFEN zaprezentuje model Riva – perfekcyjne połączenie najwyższego luksusu z idealną higieną. To toaleta myjąca, która wyznacza nowe standardy w przestrzeni łazienkowej.

Uwagę warto zwrócić także na serie INO, VAL i Kartell by Laufen, wykonane z SaphirKeramik – unikatowej formuły ceramiki, która jest bardziej plastyczna, lżejsza a jednocześnie twardsza i odporniejsza na uszkodzenia niż ceramika tradycyjna. Dzięki innowacyjnej recepturze SaphirKeramik, powstają krawędzie o promieniu zaledwie 1-2 mm, podczas gdy wcześniej najcieńsze miały ok. 7-8 mm. Wszystkie zaprezentowane na 4 DESIGN DAYS serie ceramiki LAUFEN są niezwykłe, piękne i odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

LAUFEN zaprasza również na panel dyskusyjny „Wnętrza mieszkaniowe. Projekt Łazienka”, w którym udział weźmie m.in. Jaume Cassanyer Tosques – Architekt i Product Manager w Dziale Badań i Rozwoju Roca Polska. Uczestnicy będą dyskutować o tym, jaka ma być łazienka przyszłości i jak uwzględnić potrzeby klienta w ofercie łazienkowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY