REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Liczą się nie tylko szklane wieże. Jakie firmy chcą mieć biuro w Koneserze?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 lip 2017 11:54
Liczą się nie tylko szklane wieże. Jakie firmy chcą mieć biuro w Koneserze?
Koneser, fot. mat. prasowe

Coraz więcej firm chce lokować swoje biura w nietuzinkowych inwestycjach. Interesującą alternatywą biurową dla firm innowacyjnych staje się warszawska Praga, a tu na uwagę zasługuje Konser, gdzie powstają powierzchnie biurowe zarówno w starannie zrewitalizowanych budynkach pofabrycznych, jak i w nowo wznoszonych strukturach.

REKLAMA

Konser jest chętnie wybierany przez firmy innowacyjne – np. z sektora branży reklamowej i kreatywnej (Grupa Ogilvy, Kantar Millward Brown i Kantar TNS - należące do holdingu WPP), nowych technologii (Atende S.A., Clico), kancelarie prawne (RK Legal), nowoczesny przemysł (Energy Solutions) i biura serwisowane (Dago Centrum). Od 2015 roku w Koneserze działa Campus Warsaw, inicjatywa Google dla start-upów. Jednym z nowych najemców zostało polskie przedstawicielstwo międzynarodowej spółki spedycyjnej Waberer’s Polsk., które wynajęło 293 mkw. w nowym budynku P. Doradcą w procesie negocjacyjnym była firma CBRE.

Koneser jest miejskim centrum lifestyle, wprowadzającym nowe funkcje do dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek. Na jego terenie zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel Moxy (marki należącej do Marriott International), nowoczesne centrum konferencyjne oraz pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Ofertę kulturalną miejsca uzupełni zaplanowany pomiędzy powstającymi budynkami „Plac Konesera”, który jednocześnie stanie się centralnym punktem liczącej 5-hektarów inwestycji.

Wyjątkowe połączenie różnorodnych funkcji mieszkaniowych i komercyjnych z oryginalną architekturą Konesera sprawi, że każdy najemca, gość czy mieszkaniec będzie się tutaj czuł wyjątkowo. Pracownicy biurowi będą mogli korzystać z oferty klubu fitness Zdrofit, Centrum Medycznego Damiana, salonu fryzjerskiego Hop-Chop Barber Shop, pralni Electrolux, księgarni Świat Książki. Do ich dyspozycji będzie także gastronomia – m.in. nowy projekt Grupy Warszawa, restauracje Bombaj Masala i Hana Sushi oraz kawiarnia Etno Café.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY