REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 gru 2017 12:42
Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę
fot. mat. prasowe
Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę
Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę
Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg… krajobraz rodem z piosenki zagościł również w CH Sukcesja, które w grudniu przemieni się w zimową krainę zamieszkaną przez pingwinki, niedźwiedzie polarne i samego Świętego Mikołaja. Nie zabraknie również warsztatów z pieczenia pierników, jarmarku bożonarodzeniowego czy konkursu kolęd.

REKLAMA

Jak zachęcić dziecko do pomocy w przedświątecznych przygotowaniach? Uczynić z nich świetną zabawę! Duma z własnoręcznie udekorowanych pierniczków sprawi, że najmłodsi chętniej podejmą się kolejnych wyzwań. Pierwsze próby warto podjąć 2 i 3 grudnia w restauracji Vapiano w Sukcesji, gdzie o godzinie 12:00 rozpoczną się warsztaty ze zdobienia tych korzennych łakoci, które później mogą zdobić świąteczne stoły i choinki.

Mikołajki w kinie

W ten sam weekend odbędzie się specjalny mikołajkowy seans w kinie Helios. Od godziny 10:00 do 15:00 dzieci będą miały okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem, Panią Mikołajową i uroczymi elfami.

Na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na początek dzieci wspólnie z gośćmi z dalekiej Laponii ubiorą choinkę, a żeby to zrobić trzeba będzie wyczarować dekoracje świąteczne, pomalować bombki i zrobić najdłuższy na świecie łańcuch! Nie zabraknie malowania buziek, kącików słodkości i  przede wszystkim świątecznej atmosfery.

Zimowa kraina

W Mikołajki poziom – 1 w Sukcesji przemieni się w zimową krainę zamieszkaną przez pingwinki i polarne miśki. Najmłodsi będą mieli okazję pobawić się w chowanego w ammassalikach, namiotach Eskimosów.

Telefon do Świętego Mikołaja

Kto z nas nie marzył, aby porozmawiać ze Świętym Mikołajem? Opowiedzieć o swoich największych marzeniach czy wyjawić najcenniejszy sekret? Z Sukcesją wszystko jest możliwe! 6 grudnia, wszystkie dzieci odwiedzające Centrum Handlowo–Rozrywkowe Sukcesja będą miały niepowtarzalną okazję wykonać telefon do Świętego Mikołaja ze specjalnej świątecznej budki! Po rozmowie z Mikołajem na dzieci będą czekały prezenty przygotowane przez elfy, które będą przypominać maluchom o tej magicznej chwili.

Życzenia do spełnienia

Pisząc list do Świętego Mikołaja często zdradzamy w nim swoje największe pragnienia. A jakie marzenia mają dzieci i czego życzyłyby swoim rówieśnikom? Od 6 do 23 grudnia najmłodsi będą mieli możliwość ozdobienia świątecznych bombek i wyjawienia na nich pragnień. Z tych wyjątkowych dekoracji powstanie instalacja artystyczna, która z każdym dniem będzie powiększać się o nowe ozdoby.

Międzyszkolny konkurs kolęd

Kolędy i świąteczne piosenki to nieodzowny element Bożego Narodzenia. Z myślą o uczniach, którzy lubią śpiewać, w dniach od 12 do 14 grudnia odbędzie się międzyszkolny konkurs kolęd. Każda szkoła zainteresowana uczestnictwem może do 5 grudnia zgłosić swój udział. Wystarczy w grupach od 15 do 25 osób przygotować trzy kolędy: dwie w języku polskim i jedną w języku obcym: angielskim, francuskim lub niemieckim. Dla szkół w których uczą się najbardziej umuzyklanieni uczniowie przygotowano nagrody: telewizor Samsung, sprzęt sportowy oraz stół do ping-ponga. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 grudnia.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY