REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Lustrzane światło na schodach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 wrz 2017 12:15
Lustrzane światło na schodach
BRITOP Lighting, FORTUNE LED fot. mat. prasowe
Lustrzane światło na schodach
Lustrzane światło na schodach
Lustrzane światło na schodach

Wystarczająco gruba tafla lustra i piaskowany centralny element wyróżniają oprawy oświetleniowe LED Fortune Britop Lighting. Oprawy nadają się do podświetlania ciągów komunikacyjnych czy schodów. Odbite światło dyskretnie błyszczy na tle lustra, dając subtelne refleksy.

REKLAMA

Te wykonane z lustra oprawy oświetleniowe, które mogą być wykorzystane w ciągach komunikacyjnych i schodach. Zastosowana technologia pozwala na wykorzystanie tego oświetlenia również w przypadku schodów drewnianych. Chcąc zapewnić trwałość szklanych elementów, producent zastosował 4-milimetrową grubość tafli przy wymiarach głównego elementu 75 x 75 mm. Lustro używane do produkcji tych opraw wykonywane jest we Włoszech ze szkła Saint Gobain i w Belgii AGC. Uzyskano w ten sposób czystej, niezmiennej jakości odbicie oraz zachowanie naturalnych i żywych kolorów. Lustro dyskretnie błyszczy w wyniku załamania w nim strumienia światła, co pozwala uzyskać niepowtarzalne refleksy.

Centralny element oprawy LED Fortune, przez który wydobywa się strumień światła, może mieć kształt kwadratu w wersji Square bądź koła – Round. Powstaje on poprzez zmatowienie metodą piaskowania tylnej części lustra. Od strony zewnętrznej powierzchnia oprawy jest gładka. Takie rozwiązanie sprawia, że wydobywające się światło jest miękkie i delikatne. Oprawa Fortune jest również delikatnie podświetlona wokół swojej krawędzi. Efekt ten możliwy był do uzyskania dzięki jej fazowanemu brzegowi. Daje to dodatkowo miękki, rozproszony strumień światła na powierzchni ściany lub schodów, do której zamocowana jest oprawa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY