REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ma na koncie prace kultowe. Teraz współpracuje z... Manufakturą

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 sie 2016 10:14
Ma na koncie prace kultowe. Teraz współpracuje z... Manufakturą
fot. Manufaktura

Daniel Tworski pracujący pod pseudonimem Gouda to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych łódzkich grafików. To centrum Manufaktura zaprosiła go do współpracy. A jej efektem są czapki z autorską grafiką.

REKLAMA

Gouda zasłynął projektami nawiązującymi do znanych miejsc w Łodzi, w których umiejętnie łączy niebanalne grafiki z celnymi, trafnymi hasłami. Zasłynął projektem „Beauty Bałuty”, który dziś ma status pracy kultowej. Później powstały koszulki m.in. nawiązujące do innych dzielnic Łodzi (np. Gwiezdne Chojny), a także łódzkich regionalizmów, np. projekt linii tramwajowych z hasłem „Od krańcówki do krańcówki” (krańcówka to łódzka pętla).

Teraz przyszła pora na współpracę Goudy z Manufakturą. - Od dawna przyglądamy się pracy Daniela i podziwiamy jego niezwykły dar celnej obserwacji rzeczywistości. Wszystko, co wychodzi spod ręki Goudy wzbudza powszechne zainteresowanie. Jego prace są inteligentne, zabawne i stylowe, więc idealnie wpisują się w działania promocyjne Manufaktury - mówi Monika Długosz-Łempicka, dyrektor marketingu Manufaktury.

Manufaktura obchodzi w tym roku 10. urodziny, a dodatkowo oficjalny profil obiektu na facebooku może pochwalić się liczbą 100 tysięcy fanów. Z tej okazji właśnie na tym najpopularniejszym portalu społecznościowym trwa konkurs, w którym do wygrania są unikatowe czapki z logo Gouda Works.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY