REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Marek Tryzybowicz: Technologie łączą się z emocjami

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 lut 2016 09:11
Marek Tryzybowicz: Technologie łączą się z emocjami
Marek Tryzybowicz, Bose International Planning and Architecture

Nie tylko wyrafinowana technologia ma znaczenie. Często najprostsze rozwiązania mogą być również skuteczne – mówił architekt Marek Tryzybowicz, Bose International Planning and Architecture podczas sesji „Design, you idiot! Jak technologia i nowe oczekiwania pokolenia X, Y, Z wpływają na myślenie o projektowaniu i architekturze”.

REKLAMA

Z nowoczesnym technologiami mamy do czynienia na co dzień. Pokolenie X, Y, Z oczekuje coraz bardziej wyrafinowanych nowinek technologicznych. Jak wspomniał Tryzybowicz, spotyka się z tym w swojej pracy, niezależnie od tego, czy realizuje projekt w Indiach czy w Polsce.

- Chcąc czy nie chcąc, jesteśmy częścią komercyjnego procesu. My architekci jesteśmy współsprzedawcami dla inwestorów i deweloperów. Oni szukają przewag, a daje je technologia  – zaznaczył Tryzybowicz.

Jak wspomniał architekt, technologie odwołują się do emocji. - Musimy mieć świadomość, że prezentacje produktów czy konkretnych rozwiązań na etapie sprzedażowym odwołują się często do emocji. Technologie będą się zmieniać, ewoluować na bardziej lub mniej wyrafinowane – zauważył.

Tryzybowicz dodał, że wszyscy architekci robią teraz wizualizacje, ale zaczynają szukać innych metod, bardziej twórczych. - Często jest to wracanie do prostych rozwiązań i technik – stwierdził.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY