Markslöjd Polska z odświeżonym showroomemPropertyDesign.pl - 26-10-2018 14:36


W siedzibie Markslöjd Polska w Dąbrowie (k. Poznania) można już zobaczyć odświeżoną ekspozycję z najnowszymi lampami i dekoracjami z jesiennej oferty. W dniu otwarcia showroomu odbyły się szkolenia i warsztaty dla pracowników oraz prezentacja nowej strategii firmy.

W nowym showroomie większość lamp i dekoracji prezentowana jest w formie ciekawych aranżacji, które podkreślają zalety stylu skandynawskiego w oświetleniu wnętrz. Ekspozycja zajmuje ok. 250 mkw. i znajduje się na parterze budynku, dzięki czemu jest łatwo dostępna dla odwiedzających. Nowy showroom to przyjazna przestrzeń spotkań m.in. z klientami, partnerami biznesowymi i architektami wnętrz, służąca prezentacji oferty, a nie sprzedaży produktów.

Z okazji inauguracji nowego showroomu gościli w Polsce m.in. członkowie zarządu Markslöjd Lighting Group ze Szwecji oraz przedstawiciele firmy odpowiedzialni za rynek niemiecki. Ich obecność była okazją do rozmów o początkach marki Markslöjd w naszym kraju, jej rozwoju na polskim rynku, a także wyzwaniach, które czekają firmę w najbliższej przyszłości. Najciekawsze fragmenty obu wywiadów prezentujemy w poniżej relacji wideo, w której zobaczycie również, jak wygląda nowy showroom marki Markslöjd w Polsce.