REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Moda i sztuka inspiracją dla nowych kolekcji

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 gru 2016 12:45
Moda i sztuka inspiracją dla nowych kolekcji
Jürgen Buck-Gramcko, dyrektor sprzedaży Amtico na Europę. / fot. mat. prasowe OKK! Design

- Nasz dział projektowy zbierając inspiracje do nowych kolekcji i wzorów podróżuje po świecie, zwiedzając najróżniejsze targi, nie tylko związane z meblami i wyposażeniem wnętrz, ale też na przykład modą odzieżową i wystawy sztuki. Ludzie tam pracujący są otwarci na zmiany trendów i szybko na nie reagują, proponując wciąż nowe wzory i kształty paneli winylowych - opowiada Jürgen Buck-Gramcko, dyrektor sprzedaży Amtico na Europę.

REKLAMA

Jak podkreśla dyrektor sprzedaży Amtico na Europę firma jest na polskim rynku obecna od 20 lat, a od kilku lat współpracuje z Carpet Studio. Jednym z celów firmy w naszym kraju jest wzmacnianie swojej pozycji na rynku HORECA - firma też chce odświeżyć swoją pozycję w zakresie podłóg do biur i sklepów.

- Na początku XXI w. nasze produkty były popularne w tej grupie docelowej, ale globalny kryzys zatrzymał ten proces. Teraz widzimy ponownie duże szanse dla naszej marki i chcemy je dobrze wykorzystać - ocenia Jürgen Buck-Gramcko.

 - Jako jedyny producent paneli winylowych mamy własny dział projektowy, dzięki czemu nieustannie wzbogacamy nasze kolekcje i jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby rynku, a to w dzisiejszych czasach jest niemal tak samo ważne, jak jakość produktów - podkreśla przedstawiciel firmy. Zwraca też uwagę, że ulokowanie produkcji firmy w Europie daje wiele korzyści klientom. Jedną z nich jest szybkość realizacji zamówień, nawet tych dużych. Cały proces trwa wtedy około 10 - 12 dni, podczas gdy u firm konkurencyjnych, mających produkcję na Dalekim Wschodzie wynosi nawet 16 tygodni. 

 - Nasz dział projektowy zbierając inspiracje do nowych kolekcji i wzorów podróżuje po świecie, zwiedzając najróżniejsze targi, nie tylko związane z meblami i wyposażeniem wnętrz, ale też na przykład modą odzieżową i wystawy sztuki. Ludzie tam pracujący są otwarci na zmiany trendów i szybko na nie reagują, proponując wciąż nowe wzory i kształty paneli winylowych - opowiada Jürgen Buck-Gramcko.

Zdradza też, jakie wzory podłóg są teraz modne - jak mówi od początków istnienia firmy największą popularnością cieszą się wzory z motywami drewna, ale daje się zauważyć rosnący trend na indywidualne projekty oraz często zaskakujące zestawienia różnych kolorów i kształtów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY