REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Muzyka zamieszkała w hotelach Ibis. W jednym z nich powstaje... studio nagraniowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 wrz 2017 09:00
Muzyka zamieszkała w hotelach Ibis. W jednym z nich powstaje... studio nagraniowe
fot. mat. prasowe

Wraz z początkiem września br. wnętrza hoteli z rodziny Ibis wypełnią się muzyką za sprawą nowej kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. Na potrzeby kampanii w jednym z warszawskich hoteli rodziny ibis powstaje studio nagraniowe.

REKLAMA

Muzyka wybrzmiewa we wnętrzach hoteli z rodziny Ibis na całym świecie i w różny sposób, zapewniając gościom nowe, ciekawe doświadczenia. W życie właśnie wchodzi projekt kameralnych koncertów podczas których nieznani, lecz obiecujący twórcy muzyczni prezentują swoją twórczość na scenie w hotelach marki Ibis. Istnieją pokoje inspirowane muzyką, a w hotelowych przestrzeniach wspólnych goście mogą spróbować swoich sił jako DJ’e i sami wybierać odtwarzane utwory dzięki systemowi Jukebox by Deezer.

Poprzez  kampanię „Ibis. tu mieszka muzyka” rodzina hoteli Ibis nawiązuje też do długiej historii muzyki, która łączy się z podróżowaniem. Hotele są często przystankami w podróżach wielu artystów. To w nich powstawały hity „Satisfaction” grupy Rolling Stones czy „Smoke on the water” Deep Purple. One same też stawały się tematem kultowych piosenek takich, jak „Hotel California” czy „Heartbreak Hotel”. Czerpiąc z tych kontekstów, marka chce przyciągać zdolnych artystów i pomóc im w stawianiu pierwszych kroków w branży muzycznej. W tym celu, w ramach projektu, we wnętrzach warszawskiego hotelu Ibis Ostrobramska powstanie studio, w którym laureaci konkursu nagrają swoje single.

 - Myślę, że ten oryginalny pomysł nada hotelowi inspirujący, artystyczny klimat. Studio nagraniowe powstanie w hotelu Ibis Warszawa Ostrobramska w drugiej połowie września. Na potrzeby projektu połączone zostaną dwa pokoje hotelowe. W jednym z nich znajdzie się reżyserka, w drugim – kabina nagraniowa. Wielu muzyków pisało swoje utwory w hotelach, my idziemy krok dalej i umożliwimy im również zrealizowanie nagrań – mówi Hanna Bernakiewicz, manager hoteli segmentu ekonomicznego dla Polski i Europy Wschodniej.

Muzyka w hotelach z rodziny Ibis ma sprawić, że pobyt w nich stanie się doświadczeniem wykraczającym poza zwykły nocleg. Powstanie w nich przestrzeń komfortu i inspiracji, których jednym z najbardziej wyrazistych źródeł jest właśnie muzyka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY