REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Na Złotą 44 zawitała sztuka

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 27 mar 2018 14:01
Na Złotą 44 zawitała sztuka
fot. mat. pras.
Na Złotą 44 zawitała sztuka
Na Złotą 44 zawitała sztuka

Do wnętrz apartamentów No.44 Luxury Rental w obiekcie Złota 44 trafiły dzieła polskich artystów. Za stworzenie unikatowej kolekcji odpowiada Aurabilia.

REKLAMA

Filozofia marki No.44 Luxury Rental opiera się na zapewnieniu najbardziej wymagającym klientom ekskluzywnego doświadczenia, jakim jest długoterminowy wynajem apartamentu w centrum Warszawy. Apartamenty dostarczają niepowtarzalnych wrażeń i bodźców m.in. za sprawą sztuki nowoczesnej, która od dziś będzie zdobić ich wnętrza. O unikatowości kolekcji autorstwa znanych i cenionych artystow świadczy fakt, że jedyną przestrzenią ekspozycji są apartamenty, stając się jednocześnie prywatnymi galeriami sztuki.

Każdy z apartamentów No.44 Luxury Rental został drobiazgowo zaprojektowany i zaaranżowany w jednym z trzech stylów: Comfortable Modern, Midcentury Modern i Contemporary Glam. Design i ponadczasową elegancja wnętrz harmonijnie współgra z obrazami, grafikami i kolażami autorstwa Doroty Buczkowskiej – której prace są elementem prywatnych i korporacyjnych kolekcji dzieł sztuki, Jakuba Woynarowskiego i Mikołaja Moskala, artystów reprezentowanych przez najbardziej utytułowane galerie sztuki, jak Warszawa Wschód czy BWA Warszawa. Śmiałe, abstrakcyjne i odważne w swojej formie prace przeplatają się z motywem nieba. Z kolei ich pastelowa paleta barw koi zmysły, ale również dodaje energii tak wnętrzom, jak i ich mieszkańcom.

Do wnętrz apartamentów No.44 Luxury Rental w obiekcie Złota 44 trafiły dzieła polskich artystów. Za stworzenie unikatowej kolekcji odpowiada Aurabilia - pierwsza w Polsce firma art consultingowa, która kompleksowo prowadzi klienta prywatnego i korporacyjnego przez proces zakupu sztuki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY