REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Najnowsze trendy w biurze Axi Immo

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 paź 2016 12:16
Najnowsze trendy w biurze Axi Immo
Biuro Axi fot. materiały prasowe
Najnowsze trendy w biurze Axi Immo
Najnowsze trendy w biurze Axi Immo
Najnowsze trendy w biurze Axi Immo
Najnowsze trendy w biurze Axi Immo

Axi Immo przeprowadziło się do biurowca Spektrum Tower przy ul. Twardej 18 w Warszawie. Nowe biuro firmy znajduje się na 24. piętrze budynku i zostało urządzone zgodnie z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni biurowych. To wspólny projekt działu Office Axi Immo i firmy Helikon.

REKLAMA

- Jako firma z branży nieruchomości, mieliśmy bardzo jasno sprecyzowane oczekiwania co do własnej siedziby. Zależało nam na powierzchni funkcjonalnej, w wysokiej klasy biurowcu z dogodnym dostępem dla odwiedzających nas kontrahentów. Kluczowym czynnikiem jaki przesądził o wyborze miejsca na nową siedzibę firmy było usytuowanie Spektrum Tower w samym centrum Warszawy – mówi Renata Osiecka, partner zarządzająca w Axi Immo.

Otwarcie nowego biura to kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Z roku na rok dynamicznie zwiększamy zatrudnienie oraz udziały w rynku. Nowe biuro zostało zaprojektowane zgodnie z potrzebami pracowników z uwzględnieniem specyfiki każdego z działów. Nad jego funkcjonalną aranżacją czuwał zespół specjalistów, którzy na co dzień doradzają naszym klientom przy wyborze i aranżacji powierzchni biurowych – dodaje Osiecka.

Biuro podzielone jest na kilka stref dostosowanych do rytmu i charakteru pracy różnych pracowników. W projekcie została uwzględniona przestrzeń spotkań, przestronne sale konferencyjne i gabinety dla osób spędzających większość czasu pracy w biurze. Meble do biura dostarczyła firma Helikon Meble Biurowe.

Dział Office Axi Immo odpowiedzialny był za pełną realizację projektu od analizy rynku, selekcji budynków, negocjacji warunków finansowych umowy najmu, po analizę środowiska pracy i zarządzanie procesem aranżacji wnętrz.

Spektrum Tower to 122-metrowy nowoczesny budynek z ponad 28 tys. mkw. elastycznej, wysokiej klasy powierzchni biurowej do wynajęcia, rozlokowanej na 28 piętrach. Przestrzeń ta może zostać łatwo podzielona na biura od 80 metrów wzwyż. Na niższych piętrach budynku znajdują się m.in.: liczne restauracje, kawiarnie oraz nowoczesna, całodobowa strefa fitness.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY