REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Największy sklep marki Zara już otwarty. Czym zaskoczy?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 maj 2017 12:01
Największy sklep marki Zara już otwarty. Czym zaskoczy?
Sklep Zara w A Coruña. Przedstawia najnowszy koncept wnętrz, który zostanie wprowadzony w Starym Browarze fot. mat. prasowy

Dobiegł końca ostatni etap prac remontowych salonu Zara w Starym Browarze, który powiększył się o ponad 800 mkw. Jedna z najpopularniejszych marek hiszpańskiej sieci Inditex zajmuje obecnie ponad 2,6 tys. mkw., będąc jednocześnie jednym z większych sklepów w Polsce. Architektoniczny projekt sklepu oddawać będzie esencję tożsamości marki Zara, której celem jest jak najbardziej efektywne eksponowanie najnowszych trendów mody.

REKLAMA

Trwające od lutego prace adaptacyjne w lokalu, zostały oficjalnie zakończone. Wyraźnie odmienione wnętrza prezentują najnowszy wizerunek marki. Projektanci postawili na jasne kolory, które tworzą idealny background dla ekspozycji wielokolorowych kolekcji, pełnych wzorów i printów. Zaletą jest również jasne światło, które jeszcze bardziej oddaje walory estetyczne trendów modowych.

W Atrium na poziomie (0) zlokalizowany został dział damski, a całkowitą nowością jest odrębny dział Trafaluc z kolekcją młodzieżową i nieco bardziej ekstrawagancką. W lokalu w Atrium (+1) znajduje się natomiast kolekcja męska oraz dziecięca. Wyraźny podział przestrzeni sprawia, że ma się wrażenie spaceru po różnych butikach, które mimo wszystko tworzą jedną, spójną całość.

To nie pierwsze zmiany powierzchniowe Zary w Starym Browarze. W 2013 roku marka powiększyła swój lokal o 500 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY