REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Naturstone - różne oblicza kamienia

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 sie 2017 12:25
Naturstone - różne oblicza kamienia
Naturstone fot. mat. prasowe
Naturstone - różne oblicza kamienia
Naturstone - różne oblicza kamienia
Naturstone - różne oblicza kamienia
Naturstone - różne oblicza kamienia

Naturstone to nowa kolekcja Ceramiki Paradyż, powstała z inspiracji strukturą skały. Niepowtarzalny wzór, oddający niejednorodną fakturę kamienia, został przeniesiony na powierzchnię płytki ceramicznej.

REKLAMA

Producent uzyskał tak niepowtarzalny efekt, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wykorzystania systemu kolorowania na sucho Freestile w podwójnym zasypie, którą firma jako pierwsza w Europie wprowadziła do produkcji na skalę przemysłową.

Barwy natury

W naturze nie znajdziemy dwóch identycznych skał, podobnie w kolekcji Naturstone nie znajdziemy dwóch identycznych płytek. Wzór i kolorystyka każdej z nich są unikatowe, co pozwala uzyskać efekt powierzchni do złudzenia przypominającej wielkie, kamienne płyty. Całą kolekcję utrzymano w barwach występujących w przyrodzie - ciepłych odcieniach typowych dla piaskowców (Beige i Umbra) oraz chłodnych, odwzorowujących granit i marmur (Grys, Antracite, Grafit). Paletę kolorystyczną Naturstone wzbogacają dwie wersje Multicolor – Ochra i Blue, które prezentują możliwości nowej technologii.

Wszechstronny kamień

Siedem odcieni, nawiązujących do różnych kamieni naturalnych, trzy rodzaje pokrycia oraz bogata gama dodatkowych formatów i dekoracji ciętych czynią Naturstone kolekcją niezwykle uniwersalną. Bazowy format płytek 29,8x59,8 cm oraz 59,8x59,8 cm, dostępny jest w wersji matowej, polerowanej oraz strukturalnej. Uzupełnieniem są cokoły i stopnice, co pozwala zastosować Naturstone w całym mieszkaniu - na ścianach, podłogach, klatce schodowej oraz tarasie. Dzięki zwiększonym parametrom wytrzymałościowym - typowym dla gresu wysoko przetworzonego, kolekcja idealnie spra.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY