REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowa odsłona salonu Empik w Łodzi

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 lip 2017 09:15
fot. mat. prasowe

Kolejny flagowy salon Empik w Polsce zmienia się w Future Store. Sklep w łódzkiej Manufakturze zostanie otwarty w premierowej odsłonie 22 lipca po trzech miesiącach gruntownej przebudowy. To szósty Future Store Empik w Polsce.

REKLAMA

Zmieniła się cała architektura salonu o powierzchni blisko 1100 mkw. - pojawiły się nie tylko nowe praktyczne meble, czytelna nawigacja, kolorystyka czy system prezentacji produktów, ale również technologiczne rozwiązania, które ułatwiają klientom zakupy. A więc - interaktywne urządze­nie multimedialne, które wyszukuje produkty, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić, a także doradza, podpowiada, inspiruje i pomaga w wyborze. Serce salonu w Manufakturze, podobnie jak innych Future Store’ów w Polsce, bije w rytmie trendów, premier i gorących tytułów. Na dużych ekranach w centrum sklepu są prezentowane aktualności ze świata kultury i rozrywki: se­lekcja najważniejszych i najciekawszych propozycji, na które warto zwrócić uwagę. Nowy salon łączy także świat realny ze światem online dzięki stanowisku empik.com - w internetowym sklepie od razu można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu.

Każda przebudowana istniejącego salonu Empik na Future Store oznacza również dodatkowe szkolenia dla pracowników i zmiany asortymentowe. Sklep jest przewodnikiem po ciekawych formach spędzania wolnego czasu. Na poziomie 0 zlokalizowane są działy: prasa, film, muzyka, multimedia, artykuły papiernicze i kreatywne a na poziomie I klienci znajdą bogatą ofertę książek, zabawek i gier planszowych. Future Store to także ogromny wybór biletów na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w całej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY