REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowe biuro na jubileusz od KS Architekci

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 26 sie 2016 09:05
Nowe biuro na jubileusz od KS Architekci
Wizualizacja biura Menard Polska i Soletanche Polska od KS Architekci (mat.pras.)
Nowe biuro na jubileusz od KS Architekci

Menard Polska i Soletanche Polska - spółki działające w branży budowlanej i wchodzące w skład Grupy Vinci - wynajęły łącznie ok. 1 380 mkw. w warszawskim biurowcu Irydion. Projekt przygotowała pracownia KS Architekci.

REKLAMA

Firmy Menard i Soletanche poszukiwały dobrze zlokalizowanej siedziby na północy Warszawy, z łatwym dojazdem i dostępem do trasy S8. Kolejnym wymogiem był układ powierzchni odpowiedni dla firm dzielących przestrzeń biurową.

- Mamy nadzieję, że nowe biuro w budynku Irydion i jego rozwiązania socjalne będą pozytywnym impulsem motywacyjnym dla pracowników firm Menard i Soletanche, które w tym roku obchodzą odpowiednio swoje dziesięcio- i dwudziestolecie działalności w dziedzinie geotechniki w Polsce - mówi Grzegorz Karbowski, dyrektor finansowo-administracyjny Menard i Soletanche.

Irydion położony jest na warszawskim Żoliborzu – dynamicznie rozwijającej się lokalizacji biurowej, stanowiącej ciekawą alternatywę dla Centralnego Obszaru Biznesu, szczególnie dla firm ceniących sobie bliskość Centrum, dobrą komunikację i dostęp do terenów zielonych. Obiekt cechuje bardzo dobra ekspozycja - w pierwszej linii zabudowy, na zbiegu ul. Powązkowskiej i Krasińskiego. Największym atutem budynku jest właśnie lokalizacja – z łatwym i szybkim dojazdem do ścisłego centrum Warszawy, bliskością przystanków komunikacji publicznej oraz stacji metra Plac Wilsona, a jednocześnie w pobliżu trasy S8. Ważna jest również bliskość centrów handlowych Klif i Arkadia. Irydion oferuje łącznie ok. 9 200 mkw. powierzchni najmu, na pięciu kondygnacjach naziemnych.

Właścicielem budynku jest Lone Star Real Estate Fund III, zaś zarządzającym i odpowiedzialnym za wynajem obiektu jest GTC.

W profesjonalnej prezentacji nowego biura i warunków jego wynajmu dla zagranicznych właścicieli naszej firmy pomagali eksperci JLL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY