REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowe koncepty z polskim designem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 kwi 2017 09:54
Nowe koncepty z polskim designem
Otwarcie Stanu Nieważkości w Galeri Malta, fot. mat. prasowe
Nowe koncepty z polskim designem
Nowe koncepty z polskim designem
Nowe koncepty z polskim designem

Na początku kwietnia br. na mapie Galerii Malta w Poznaniu pojawiły się dwa nowe punkty – multibrandowe projekty Stan Nieważkości i Aviator z dobrym, polskim designem.

REKLAMA

Celem pomysłodawców projektu jest promowanie i aktywna sprzedaż dobrego, polskiego designu i wzornictwa. Dwa otwarte w Galerii Malta concept store’y – Stan Nieważkości i Aviators – zlokalizowane na parterze centrum, urządzone są w nowoczesnym stylu i dzielą się na strefy poszczególnych projektantów. Oprócz takich artykułów jak: odzież, akcesoria, gadżety, płyty winylowe itd. concept store’y oferują także niestandardowe doświadczenia towarzyszące zakupom: strefę chilloutu, bilard, możliwość obejrzenia galerii obrazów itd.

 - Wspólnie z Galerią Malta udało się nam stworzyć dwa miejsca, dla których klasyczna definicja słowa „sklep” jest stanowczo zbyt wąska. Naszym celem było przygotowanie przestrzeni dostarczającej Klientom nowego doświadczenia zakupowego w znanej im i nieco przewidywalnej przestrzeni handlowej, dlatego zdecydowanie wolimy określenie „projekt marketingowy”, które lepiej do nas pasuje – wyjaśnia Agnieszka Ochowska, Client Service Director w Sell More Agency, odpowiedzialnej za oba projekty.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY