REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesny salon Empik trafił na Bielany

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 kwi 2018 12:14
Nowoczesny salon Empik trafił na Bielany
fot. mat. pras.
Nowoczesny salon Empik trafił na Bielany

Park Handlowy Auchan Bielany rozszerza ofertę w segmencie kultura i rozrywka. Od 28 marca w obiekcie działa nowoczesny salon Empik o powierzchni ponad 190 mkw.

REKLAMA

Park Handlowy Auchan Bielany jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku, a klienci mogą korzystać z bogatej oferty około 70 salonów znanych polskich i międzynarodowych marek. 28 marca dołączył do nich sklep sieci Empik, który zajął lokal o powierzchni ponad 190 mkw. Klienci znajdą tam bogaty wybór książek, prasy, filmów, muzyki, multimediów, artykułów papierniczych i kreatywnych, zabawek i gier planszowych oraz bilety na wydarzenia kulturalne w całej Polsce.

Empik w Parku Handlowym Auchan Bielany to przyjazna dla odbiorców i nowoczesna przestrzeń. W sklepie zastosowano rozwiązania omnichannel, a wśród nich urządzenie multimedialne, które pomaga klientowi wyszukać produkt w asortymencie, wyświetlając miejsce na półce, a niezdecydowanym pomaga w wyborze. W przypadku braku danego produktu na półkach, bywalcy salonu mają możliwość ich samodzielnego zamówienia z bezpłatną dostawą do wybranego sklepu Empik.

- Park Handlowy Auchan Bielany od lat pracuje nad tym, aby portfolio najemców było zróżnicowane i umożliwiało naszym klientom kompleksowe zakupy w trakcie wizyty w naszym obiekcie. Dlatego cieszymy się, że do grona naszych najemców dołącza salon Empik, który wzbogaci naszą ofertę w zakresie kultury – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY