REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy iSpot w Starym Browarze. Tu ludzie spotykają się z technologią

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 mar 2017 13:41
Nowy iSpot w Starym Browarze. Tu ludzie spotykają się z technologią
Salon iSpot Apple Premium Reseller w warszawskim CH Sadyba, fot. mat. prasowe

iSpot Apple Premium Reseller otwiera nowy - jeszcze bardziej interaktywny - salon w poznańskim Starym Browarze.

REKLAMA

- Nowy, większy salon iSpot w poznańskim Starym Browarze to ponad 140 mkw. centrum edukacyjnego. Naszym celem jest udostępnienie klientom przestrzeni, w której mogą nabywać i szlifować swoje umiejętności na warsztatach, a także poznawać technologie w komfortowych warunkach podczas codziennych konsultacji z ekspertami – mówi Tomasz Szczepański, dyrektor działu sprzedaży detalicznej iSpot Apple Premium Reseller.

Marka iSpot Apple Premium Reseller jest licencjonowanym przez Apple dystrybutorem, musi spełniać szereg restrykcyjnych wymagań w wielu obszarach działalności, w tym wyglądzie i wystroju salonów, które regularnie są kontrolowane przez przedstawicieli firmy Apple.

Projekty wystroju wnętrz wszystkich salonów iSpot powstają w kalifornijskiej centrali Apple, w Cupertino. - Powołano jeden dedykowany zespół, który tworzy wystroje autoryzowanych salonów. Inspiracją są oczywiście wytyczne Steve'a Jobsa oraz jego filozofia minimalizmu połączona z fascynacją sztuką i technologią. Człowiekiem, który urzeczywistnił myślenie Jobsa w architekturze wnętrz, był Tim Kobe. Współpraca Kobe-Jobs zaowocowała designem salonów, z jakich znany jest Apple - opowiadał specjalnie dla Propertydesign.pl Tomasz Szczepański.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY