REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy salon iSpot Apple Premium Reseller w Galerii Północnej. Tu ludzie spotykają się z technologią

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 wrz 2017 11:05
Nowy salon iSpot Apple Premium Reseller w Galerii Północnej. Tu ludzie spotykają się z technologią
:iSpot Apple Premium Reseller w poznańskim Starym Browarze fot. mat. prasowe

Nowy salon iSpot Apple Premium Reseller rusza wraz z otwarciem Galerii Północnej w Warszawie. iSpot Apple Premium Reseller to przestrzeń sieci salonów Apple. Służy ona prezentacji produktów technologicznych zgodnie z filozofią Steva Jobsa – twórcy marki.

REKLAMA

- Chcemy, żeby otwarcie naszego dziesiątego salonu w Warszawie było nie tylko szansą jeszcze bliższego poznania nowości, ale przede wszystkim dobrą zabawą dla wszystkich miłośników technologii usprawniającej życie – mówi Bartłomiej Janiszek, marketing manager iSpot Apple Premium Reseller. Specjalna aplikacja Find X pozwoli uczestnikom wziąć udział w 10 specjalnych zadaniach jeszcze przed wizytą w nowym salonie. Po ich wykonaniu przewidziane są upominki i możliwość przejścia do drugiego etapu - konkursu fotograficznego odbywającego się już na miejscu, w salonie iSpot. Nagroda główna to iPhone 7 RED.

W salonie prezentowane są przede wszystkim iPody, iPhone’y, iPady oraz komputery Mac wraz z odpowiednimi akcesoriami. Wystrój sieci salonów powstał w oparciu o koncepcje inspirowane zasadami designu Steve'a Jobsa, ale przede wszystkim zgodne z wymogami międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.

Twórca marki Apple to obecnie ikona designe'u, którego osobowość wywarła przemożny wpływ na kształtowanie się sztuki użytkowej od końcówki dwudziestego wieku, aż do chwili obecnej. Wśród 6 zasad, którym hołdował Steve Jobs wymienić można: przywiązanie do sztuki, skupienie na odbiorcy, empatię, wpływ kreacji, przystępność technologii, ale przede wszystkim - intuicyjność i prostotę. Ta ostatnia zasada, wraz z priorytetem "skupiania uwagi odbiorcy", polegająca na minimalizmie poprzez redukowanie nieistotnych elementów i mająca na celu zwrócenie uwagi na eksponowane produkty, to clue podejścia do projektowania wnętrz salonów iSpot Apple Premium Reseller. Człowiekiem, który pomógł Jobsowi urzeczywistnić jego wizję w architekturze wnętrz był Tim Kobe. To właśnie jemu Jobs nieustannie zwracał uwagę na mariaż sztuki i nauki, co zaowocowało obecnym designem salonów iSpot.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY