REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy szyld od Syfon Studio, bo design ma znaczenie

  • Autor: Propertydesign.pl / Traffic Design
  • 17 lis 2015 11:46
Nowy szyld od Syfon Studio, bo design ma znaczenie
fot. Traffic Design

Sklep z tkaninami Bławatek przy ul. Starowiejskiej 37 w Gdyni zyska nowy szyld i witrynę. Za projekt odpowiada Syfon Studio. Czy możemy liczyć na śmiały projekt?

REKLAMA

W ramach akcji realizowanej przez Stowarzyszenie Traffic Design pięć małych zakładów rzemieślniczych zlokalizowanych przy ulicy Starowiejskiej w Gdyni zyska nowe szyldy oraz witryny. Jednym z lokali, który przejdzie metamorfozę jest sklep z tkaninami Bławatek przy ul. Starowiejskiej 37. Za projekt odpowiada Syfon Studio z Warszawy.

Syfon Studio to wspólna marka Urszuli Janowskiej i Filipa Tofila, absolwentów ASP w Warszawie oraz École Nationale Supérieure des Arts Décoratifs (ENSAD) w Paryżu. Wśród ich klientów znajdują się m.in. Zachęta Narodowa Galeria Sztuki / Zachęta National Gallery of Art, Instytut Adama Mickiewicza czy Soho Factory. Natomiast wór nagród obejmuje np. Grand Prix Biennale Plakatu w Boliwii, 2 wyróżnienia w konkursie Projekt Roku 2013 (organizowanym przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) czy dwa wyróżnienia w konkursie Galeria Plakatu AMS.

Syfon Studio zajmuje się interakcją wizualną tworząc śmiałe koncepcje dla firm i instytucji. Nie stronią również od projektów artystycznych i akcji społecznych, co przywiodło ich do projektu re:design 3. Efekty ich pracy poznamy wkrótce.

Działania na Starowiejskiej to trzecia edycja projektu re:design. Rezultatem pierwszej z nich było oczyszczenie zabytkowego budynku gdyńskiej YMCA z krzykliwych form reklamy oraz wykonanie minimalistycznego szyldu autorstwa Filipa Piaseckiego i Adama Ignaciuka. W ramach drugiej odsłony projektu nowy ręcznie malowany szyld Filipa Kozarskiego pojawił się na kultowej lodziarni Kwaśniak.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY