REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

O niezwykłym projekcie biura MediaCom. To biuro w mieście, miasto w biurze

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 lut 2017 13:25
O niezwykłym projekcie biura MediaCom. To biuro w mieście, miasto w biurze
Bogusz Parzyszek, prezes zarządu firmy projektowej Workplace Solutions fot. PTWP

Activity based workplace, czyli system umożliwiający realizację zadań w wybranym przez pracownika miejscu, stał się podstawowym założeniem, jakie przyświecało firmie projektowej Workplace Solutions przy tworzeniu przestrzeni biurowej dla domu mediowego MediaCom. O kulisach projektu, uważanego za jeden z najciekawszych na warszawskim rynku, opowiada Bogusz Parzyszek, prezes zarządu firmy projektowej Workplace Solutions.

REKLAMA

- Realizację projektu biura dla MediaCom poprzedziły analizy charakteru pracy, rozmowy z zarządem i ankieta wśród pracowników. Pozwoliło nam to na zebranie danych z całej organizacji i przygotowanie briefu. Okazało się , że styl i charakter pracy w firmie jest bardzo zróżnicowany - wielu pracowników wyjeżdża na spotkania poza firmę. Uznaliśmy, że dobrym rozwiązaniem będzie wdrożenie systemu pracy typu activity based workplace - wyjaśnia Bogusz Parzyszek.

System ten pozwala realizować zadanie w wybranym przez pracownika miejscu. W biurze wdrożony został także desk-sharing i space-sharing - biurko nie jest przypisane do pracownika, a wszelkie przestrzenie biurowe są wykorzystywane przez osoby zatrudnione w firmie.

 Jak podkreśla Bogusz Parzyszek optymalizacja, polegająca m.in na wprowadzeniu systemu ośmiu biurek na 10 osób, pozwoliła osiągnąć bardzo dobre wyniki biznesowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY