REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

O roli projektu w polskim meblarstwie na 4DD

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lut 2016 11:25
O roli projektu w polskim meblarstwie na 4DD
fot. Fotolia

Czy design odgrywa znaczącą rolę w procesie sprzedażowym? Jak go promować? Czy można odnaleźć równowagę między formą a funkcją? O tym będą dyskutowali projektanci i producenci w trakcie 4 Design Days, zaplanowanego w dniach 11-14 lutego br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

REKLAMA

Wiele uwagi podczas 4DD poświęcimy designowi w meblarstwie. Będziemy rozmawiać o wpływie polskiego designu na meblarstwo, o jego promocji i o tym, jak układa się współpraca projektantów z producentami.

W sesji poświęconej roli projektu w polskim meblarstwie wezmą udział Ryszard Balcerkiewicz, prezes zarząd Noti, Jan Cegiełka, Creative Director w Dobroteka Meblarstwo Dobrodzieńskie, Krzysztof Chróścielewski, kierownik Katedry Wzornictwa Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz w ASP w Łodzi, projektant Łukasz Paszkowski i Grzegorz Wit, zastępca dyrektora sprzedaży krajowej i projektant w Paged Meble.

Sesja „Rola projektu w polskim meblarstwie” odbędzie się 11 lutego br. podczas 4 Design Days w Katowicach. Więcej o 4 DD na www.4dd.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY