REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

OFF Fashion Store: niebanalna przestrzeń dla projektantów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 wrz 2016 14:07
OFF Fashion Store: niebanalna przestrzeń dla projektantów
OFF-Fashion Store w Wola Parku (mat.pras.)
OFF Fashion Store: niebanalna przestrzeń dla projektantów

OFF Fashion Store w Wola Parku to pierwszy w Polsce salon z odzieżą i akcesoriami od młodych polskich projektantów. Pomysłodawcą konceptu i aranżacji butiku jest Iwona Wawrzynów, założycielka marki La Cocco.

REKLAMA

OFF Fashion Store to tzw. concept store o powierzchni 76 mkw. Zrodził się z pomysłu polskich artystów na stworzenie stacjonarnego butiku z polskimi produktami dedykowanymi dorosłym i dzieciom, związanymi zarówno z modą, jak i designem.

- Do tej pory klienci Wola Parku spotykali się z modą prosto od projektantów podczas cyklicznie odbywających się Targów Mody OFF-Fashion Store. Cieszymy się, że organizatorzy targów zdecydowali się otworzyć stały butik. Jest to ciekawy pomysł dla osób szukających rzeczy oryginalnych i z limitowanych kolekcji – przekonuje Dagmara Pozowska, kierownik centrum handlowego Wola Park.

Każdy z producentów reprezentuje absolutnie najwyższą jakość towaru i unikalne, nieszablonowe wzornictwo. Kolekcje dostępne w Wola Parku będą wyselekcjonowane spośród najlepszych propozycji.

W OFF–Fashion Store Klienci znajdą projekty autorstwa: Polanka, Tabanna, Dear John, Pracownia FIO, Unicorno, Madisso, Monica Nera, My Signature, La Woman, La Cocco Iwona Wawrzynów, Zombie Dash, The Urban Beard.

Pomysłodawcą konceptu i aranżacji butiku jest Iwona Wawrzynów - założycielka marki La Cocco. O oświetlenie i dobór mebli w sklepie zadbała firma Meble Pracownia Retro Coneptstore. W butiku podziwiać można również obrazy malarki Marty Zawadzkiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY