REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Omenaa Mensah na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 sty 2016 10:49
Omenaa Mensah na 4 Design Days
Omenaa Mensah

Omenaa Mensah będzie gościem wydarzenia 4 Design Days. Wystąpi między innymi w roli moderatora dyskusji.

REKLAMA

Omenaa Mensah to charyzmatyczna osobowość telewizyjna, która przez lata pracy w telewizji zdobyła uznanie i sympatię szerokiej grupy widzów. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterek pogody i dziennikarek telewizyjnych. Współpracuje ze stacjami TVN, TVN24, TVN METEOACTIVE, a także współtworzy i prowadzi program „Domy gwiazd” na antenie DOMO+.

Omenaa Mensah to także bizneswoman i właścicielka marki Ammadora, która tworzy oryginalne meble inspirowane sztuką, doktorantka SGH, ekspertka i prowadząca szkolenia z zakresu autoprezentacji, ambasadorka tolerancji oraz założycielka i Prezes fundacji Omenaa Foundation, w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą pomiędzy Polską, a Afryką Subsaharyjską.

Aktualnie najważniejszą, realizowaną inicjatywą fundacji jest budowa szkoły w Temie (Ghana) dla dzieci ulicy, których największym marzeniem jest zdobycie wykształcenia, aby osiągnąć niezależność i móc godnie żyć. Fundusze na budowę szkoły, a także na inne projekty fundacji zbierane są przy pomocy nowoczesnej aplikacji www.omenaa.pl.

Najnowszym projektem biznesowym Omeny Mensah jest kolekcja mebli do sypialni LOVE, które marka AMMADORA przygotowała we współpracy z JMB DESIGN.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY