REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Oryginalny puf, który się... uśmiecha

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 kwi 2016 11:14
Oryginalny puf, który się... uśmiecha
Rollo zaprojektowane przez Katarzynę Okińczyc, fot. Noti
Oryginalny puf, który się... uśmiecha
Oryginalny puf, który się... uśmiecha
Oryginalny puf, który się... uśmiecha
Oryginalny puf, który się... uśmiecha

Rollo, zaprojektowany przez Katarzynę Okińczyc, to niekonwencjonalny produkt spełniający funkcję pufa… lub funkcję, którą wybierze wyobraźnia jego użytkownika.

REKLAMA

Na Rollo można siedzieć w dowolnym miejscu w domu, ale również sprawdzi się w nowoczesnym biurze jako ciekawy mebel na kreatywne warsztaty - do pracy przy stole, w grupie. 

Kolekcja utrzymana jest w świeżej, pastelowej kolorystyce (Stone, Aqua, Moss), dzięki niej Rollo komponuje się w stylowym mieszkaniu lub minimalistycznym biurze.

Kolekcja puf Rollo dla marki Noti obejmuje dwa rodzaje: Rebel i Classy. Każdy z modeli dostępny jest w trzech kolorach.

Bardziej ozdobny niż Classy, Rollo Rebel posiada trzy okręgi przypominające oczy, stąd ma więcej niż jedno oblicze. Dzięki geometrii i precyzyjnemu rozłożeniu elementów tkaniny na bryle, patrząc na model, możemy dostrzec sześć ujęć: grymasy twarzy z dwoma oczami lub z jednym okiem.

Wzór pokrowca obejmuje także mozaikę paneli układająca się w charakterystyczny, niekończący się uśmiech. 

Rollo Classy jest bardziej spokojne, symetryczne, złożone z mozaiki paneli tej samej wielkości.

Projektant

Katarzyna Okińczyc - absolwentka wydziału Projektowania Przemysłowego na UdK (Universitaet der Kuenste) w Berlinie. Projektantka produktu i strategii produktowych. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując dla biur projektowych i brandingowych w Niemczech, USA i Polsce. Od 2009 roku prowadzi własną firmę Okińczyc-Design.

Laureatka licznych nagród w kraju i za granicą, m. in. Prodeco, Must Have, Green Dot Award. Zdobyła dwukrotnie Red Dot Design Award: w 2010 r. za biodegradowalną torbę 60BAG produkowaną z włókniny lnianej i w 2014 r. za lustro łazienkowe Ella dla marki Miior. Oprócz wzoru pufa Rollo dla Noti zaprojektowała także opakowanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY