REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Oskar designu dla... gadżetów erotycznych

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 kwi 2016 12:02
Oskar designu dla... gadżetów erotycznych
Red Dot Award 2016 dla Fun Factory

Marka Fun Factory, producent zabawek erotycznych, po raz kolejny zdobyła międzynarodową nagrodę Red Dot Award – jedną z najważniejszych wyróżnień za design. Nagrodzona została cała linia innowacyjnych wibratorów G5.

REKLAMA

Red Dot Award, zwane Oskarami designu, to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w tej dziedzinie. Historia konkursu liczy już 61 lat, a zgłoszenia spływają z całego świata. W tym roku reprezentanci 57 krajów zgłosili 5200 produktów. Jury składające się z 41 specjalistów (projektantów i dziennikarzy) wybrało spośród nich te, które wyróżniają się wyglądem i jakością wykonania.  

W gronie nagrodzonych znalazła się cała linia wibratorów produkowanych przez niemiecką firmę Fun Factory. Zostały one docenione za design, innowacyjność, funkcjonalność, najwyższą jakość i dbałość o ekologię. Wibratory przykuwają uwagę żywymi kolorami i fantazyjnymi kształtami, ale klucz do sukcesu leży w ich konstrukcji. Wykonane są z bezpiecznego silikonu medycznego z wykorzystaniem opatentowanej technologii FlexiFUN, dzięki której zabawka dopasowuje się do ciała i jego ruchów. Bardzo elastyczny materiał pozwala na wykorzystanie w wielu różnych pozycjach, dopieszczając miejsca erogenne, takie jak punkt G, A i P. Wibratory wprawiane są w ruch poprzez mocny silnik, a czasami nawet dwa, jak w przypadku Lady Bi i Miss Bi – umieszczone w strategicznych miejscach do sprawiania przyjemności. Całością zabawy zarządza elegancki panel sterowania pozwalający wybrać ten najlepszy z 12 programów stymulacji i wibracji. Do linii G5 należą Patchy Paul, Tiger, Big Boss, Moody, Miss Bi, Lady Bi.

To nie pierwsza taka nagroda na koncie firmy. W 2008 r. przypominający konika morskiego wibrator Delight marki Fun Factory otrzymał główną nagrodę Red Dot Award jako pierwszy w historii gadżet erotyczny nagrodzony za design. Kilka lat temu niemiecka marka zaczęła również współpracę z artystą Karimem Rashidem. Projektant stworzył Mr Pink, czyli smukłe dildo w jego ulubionym, różowym kolorze, a następnie zaprojektował wygląd stacjonarnych butików erotycznych Fun Factory, przypominających klasyczne design concept stores lub galerie sztuki nowoczesnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY