REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Oto Dom Szampana

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 wrz 2017 13:05
Oto Dom Szampana
W budynku Astoria Premium Offices wzbogacił Dom Szampana fot. mat. prasowe
Oto Dom Szampana
Oto Dom Szampana
Oto Dom Szampana

W warszawskim budynku Astoria Premium Offices wzbogacił Dom Szampana, otwierając w lokalu C pierwszy ekskluzywny sklep w pełni dedykowany szampanom.

REKLAMA

Flagowy butik marki wzbogaci ofertę handlową budynku o szeroki wybór wyśmienitych i z pieczołowitością wyselekcjonowanych trunków, wyprodukowanych zarówno w małych, jak i dużych domach szampańskich. Lokal na powierzchni blisko 70 mkw. mieści nie tylko sklep, ale także strefę degustacyjną, gdzie klienci mogą w kameralnej atmosferze spróbować oferowanych win, czy spędzić wieczór w gronie znajomych.

- Konsekwentnie realizujemy założenie, według którego Astoria Premium Offices ma być nie tylko przestrzenią biznesu. Chcemy, aby w jej obrębie powstała strefa spotkań – miejsce znane i chętnie odwiedzane przez mieszkańców Warszawy i turystów. Współpraca z Domem Szampana jest jednym z wyrazów współczesnego trendu, zgodnie z którym życie i gwar nie znikają z miejsc pracy po godzinie 17 – mówi Barbara Harrer, dyrektor projektu Astoria Premium Offices w Strabag Real Estate.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY