REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Oto flagowy salon Five o’clock. Tu wdrożono nowy koncept wnętrz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 lip 2017 10:28
Oto flagowy salon Five o’clock. Tu wdrożono nowy koncept wnętrz
fot. Five o’clock
Oto flagowy salon Five o’clock. Tu wdrożono nowy koncept wnętrz
Oto flagowy salon Five o’clock. Tu wdrożono nowy koncept wnętrz

W Manufakturze w Łodzi otwarto flagowy salon Five o’clock – popularnej sieci sklepów z herbatą i kawą. Po raz pierwszy wdrożono tu nowy koncept wnętrz, ułatwiający klientom dostęp do ponad 300 produktów oferowanych przez sieć.

REKLAMA

Sklep otwarto na piętrze galerii handlowej Manufaktury i ma powierzchnię 46,94 mkw. O tej lokalizacji Bartosz Siess, właściciel sieci myślał już od dawna: - Starannie dobieramy miejsca na nasze nowe sklepy. Wybieramy najbardziej prestiżowe galerie handlowe, więc Manufaktura, jako wizytówka Łodzi i jedno z najciekawszych miejsc nie tylko handlowych w Polsce, było na naszej mapie. Udało nam się znaleźć lokal o idealnej powierzchni do wprowadzenia nowego konceptu wnętrza Five o’clock – tłumaczy Bartosz Siess.

Marka postawiła na przejrzystość – odsłoniętą witrynę, jasną podłogę z bielonych desek dębowych, ażurowe meble oraz lampy dające przyjemne, ciepłe, rozproszone światło. Nie mogło zabraknąć akcentów kolonialnych i kojarzących się z dawnym Londynem – jak choćby niezwykle widowiskowa latarnia. Ważną częścią jest też wydzielony sektor gourmet, z produktami delikatesowymi najwyższej jakości. – Chcieliśmy uzyskać efekt eleganckiego marché, a jednocześnie skupiliśmy się na zwiększeniu dostępności do produktów. By klient mógł zobaczyć dokładnie interesujący go produkt. Ten koncept, wdrożony po raz pierwszy w Manufakturze, będziemy wprowadzać przy kolejnych otwarciach – zapewnia Bartosz Siess.

Sklep w Manufakturze ma największy asortyment w kraju – klienci mogą wybierać spośród 200 gatunków herbaty, 50 rodzajów kaw i niezliczonej liczby akcesoriów do ich parzenia.

Five o’clock w Manufakturze jest 20. sklepem marki w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY