Oto najnowszy projekt pracowni Bit Creative. Tak się pracuje w biurze firmy z branży FMCGPropertyDesign.pl - 04-09-2018 13:01


Gdański Business Center wzbogacił się o kolejną świetnie zaprojektowaną przestrzeń biurową. Biuro firmy z branży FMCG to mix zieleni, drewnianych detali i industrialu. Za projekt odpowiada Bit Creative - pracownia specjalizująca się w kreowaniu nowoczesnych miejsc pracy.

Gdański Business Center wynajął 1000 mkw. firmie z branży FMCG, która powierzyła projekt uznanej pracowni Bit Creative Barnaba Grzelecki. Jak mówią architekci, w trakcie projektowania biura mocno inspirowali się zielenią oraz naturą.

Biuro podzielone jest na trzy części: na strefę wejścia, strefę pracowniczą i strefę konferencyjną. Przestrzeń została dopasowana do potrzeb pracowników. Architekci postawili na układ mieszany: strefy open space przedzielone są gabinetami i kilkuosobowymi pokojami.

W projekcie dominuje motyw natury z elementami industrialnymi. Przewija się on na wykończeniu ścian, posadzek imitujących trawę, beton i ziemię oraz na sufitach wykonanych z drewna.