REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pierwsza kawiarnia na bulwarach nad Wisłą

  • Autor: UM Warszawa
  • 11 kwi 2017 14:40
Pierwsza kawiarnia na bulwarach nad Wisłą
Green Caffè Nero lubi nietypowe lokalizacje. Tu kawiarnia na warszawskim Ursynowie fot. mat. prasowe

Green Caffè Nero idzie jak burza. Wygrało przetarg miejski na pawilon na Bulwarze Jana Karskiego w Warszawie, dzięki czemu zostanie pierwszą kawiarnią na warszawskich Bulwarach Wiślanych.

REKLAMA

Kawiarnia Green Caffè Nero otworzy się na Bulwarze Jana Karskiego nad Wisłą w maju. Będzie to pierwszy lokal firmy w tej okolicy, a zarazem pierwsza kawiarnia w odnowionej części Bulwarów.

- Otwarcie pawilonu na bulwarach Wiślanych było dla nas niezwykle ważne. I udało się – na potrzeby przetargu stworzyliśmy kalendarz wydarzeń kulturalnych, które odbywać się będą w sezonie na uwielbianych przez warszawiaków bulwarach nad Wisłą. Mają one pomóc w kreowaniu i propagowaniu pozytywnego wizerunku warszawskiego odcinka Wisły, a także przybliżyć mieszkańcom i turystom historię tego miejsca. Ponadto chcemy, żeby zaproponowane wydarzenia pomogły w aktywizacji różnych grup społecznych i zachęciły Warszawiaków do wyjścia z domu i aktywnego udziału w niezwykle ciekawych wydarzeniach. Wszystkie atrakcje będą miały charakter otwarty i bezpłatny – zachęca Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY