REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pierwsza restauracja Max Premium Burgers w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 sie 2017 09:11
Pierwsza restauracja Max Premium Burgers w Polsce
Richard Bergfors, prezes Max Premium Burgers fot. mat. prasowe

Już 1. września br., szwedzka sieć restauracji Max Premium Burgers otworzy swój pierwszy lokal w Polsce. Wystrój restauracji wykonany zostanie według projektu, będącego klasycznym przykładem skandynawskiego designu, gdzie minimalizm i funkcjonalność łączą się z pięknem i nowoczesnością.

REKLAMA

Najstarsza szwedzka sieć restauracji szybkiej obsługi Max Premium Burgers wchodzi na polski rynek. Lokal skandynawskiej sieci znajdujować się będzie na parterze wrocławskiej Galerii Dominikańskiej.

- Cieszymy się, że możemy otworzyć pierwszą polską restaurację właśnie we Wrocławiu. W planach mamy już kolejne, a w następnych latach chcemy jeszcze bardziej przyspieszyć, by w ciągu dekady mieć w Polsce przynajmniej 200 restauracji – komentuje Richard Bergfors, CEO Max Premium Burgers.

Wnętrze restauracji zaprojektowane przez słynnych szwedzkich architektów Wingårds, cechuje przede wszystkim połączenie skandynawskiego minimalizmu oraz funkcjonalności. Goście będą mogli zamawiać posiłki zarówno przy ladzie, jak i poprzez interaktywne kasy ekspres. Ponadto przy stolikach zostały zainstalowane gniazdka prądu, które umożliwią naładowanie telefonu lub laptopa w trakcie posiłku.

 Pierwszy lokal w Polsce

Wrocławska restauracja Max Premium Burgers znajdować się będzie na parterze, przy wejściu do Galerii Dominikańskiej, a jej powierzchnia wyniesie 370 m kw. W lokalu znajdą się 102 miejsca siedzące. Wrocławski Max został zaadaptowany przez firmę MyBigBox. Projektanci skupili się na charakterystycznych dla szwedzkich architektów Wingårds detalach, zachowując indywidualny skandynawski design projektu. Zarządzaniem restauracją zajmie się Tomasz Laskowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY