REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pierwszy pop-up store Mercedes-Benz w Polsce. Tu poczujesz ducha marki

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 kwi 2017 09:45
Pierwszy pop-up store Mercedes-Benz w Polsce. Tu poczujesz ducha marki
fot. mat. prasowe

Już jest otwarty Auto Idea Mercedes-Benz Pop-up Store w warszawskiej galerii handlowej Arkadii - pierwszy wirtualny showroom marki Mercedes-Benz w Polsce. Koncepcja jest odpowiedzią na światowe trendy zbliżania marek motoryzacyjnych do swoich klientów w miejscach najchętniej przez nich odwiedzanych.

REKLAMA

W warszawskim centrum handlowym Arkadia został otwarty pierwszy w Polsce - Auto Idea Mercedes-Benz Pop-up Store – specjalny multimedialny showroom, w którym klienci mogą poczuć ducha marki Mercedes Benz i doświadczyć wyjątkowości poszczególnych jej modeli.

Auto Idea Mercedes-Benz pop-up Store to lifestylowa formuła, pozwalająca odwiedzającym wejść do świata tej luksusowej marki w nowoczesny, multimedialny sposób. Koncepcja jest odpowiedzią na światowe trendy zbliżania marek motoryzacyjnych do swoich klientów w miejscach najchętniej przez nich odwiedzanych.

Nie jest ona klasycznym rozwinięciem ekspozycji samochodów w galerii handlowej. W Centrum Handlowym Arkadia powstała bowiem nowoczesna, pełna multimediów strefa, pozwalająca na intensywny i bliski kontakt marki z fanami. Goście showroomu mają szansę zapoznać się z nowościami technologicznymi stosowanymi w poszczególnych modelach Mercedesa. Dzięki nowoczesnej technologii Digital Signage mogą w atrakcyjnej formie, samodzielnie skonfigurować swoje wymarzone auto.

Przewodnikami po showroomie o powierzchni ok. 120 mkw. są specjalnie przeszkoleni Product Experci oraz doradcy handlowi. Głównym celem pop-up Store jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą lepiej poznać markę. Nie może się ono obejść bez jazd próbnych, na które będą prowadzone zapisy i które będą realizowane na miejscu.

Pop-up Store to także premiery wybranych modeli – jeszcze w kwietniu marka zaprosi klientów na premierę wyjątkowego modelu GLA.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY