REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Piotr Kuchciński przeprowadził lifting własnej kolekcji krzeseł

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 sie 2016 14:16
Piotr Kuchciński przeprowadził lifting własnej kolekcji krzeseł
Kolekcja Linar Plus, fot. materiały prasowe

Piotr Kuchciński na nowo zinterpretował swoją kolekcję krzeseł Linar dla marki Noti. Projektant zachował charakterystyczną płynną linię połączenia siedziska z oparciem krzesła. Przekształcił natomiast kontur oparcia, dodał siedzisko ze sklejki oraz tapicerowaną nakładkę.

REKLAMA

Kolekcja krzeseł Linar Plus oparta jest na kilku różnych podstawach: drewnianej bukowej lub jesionowej, metalowej malowane proszkowo czy też w wersji biurowej na kółkach. Model krzesła ze sklejki bukowej może być wyklejony miękkim siedziskiem - najwyższej jakości wełnianym filcem Waltx o dużej gramaturze i odpowiadającej na trendy palecie kolorystycznej od jednobarwnych, mocno nasyconych po melanżowo-pastelowe odcienie. Odpowiednie parametry filcu pozwalają na zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej.

Kolekcja Linar Plus marki Noti sprawdzi się w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych, jak i obiektach publicznych, zwłaszcza restauracjach i kawiarniach. Nie bez znaczenia jest tu możliwość sztaplowania krzeseł (w wersji na płozach oraz nogach-rurkach).

Pierwszą kolekcję Linar, Piotr Kuchciński zaprojektował w 2007 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY