REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Polska architektura i design inspirują. To nie są puste słowa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lut 2016 11:09
Polska architektura i design inspirują. To nie są puste słowa
Nadeem Malik, menedżer projektów, Grupa Michael Kors

4 Design Days to wspaniałe doświadczenie. Wszystko co tu się dzieje sprawia mi wielką przyjemność - mówi Nadeem Malik, menedżer projektów, Grupa Michael Kors.

REKLAMA

- Znakomici architekci, projektanci, wystawcy prezentują przyszłość polskiego designu, są osobami pełnymi inspiracji. Zabiorę te inspiracje ze sobą! - podsumowuje Nadeem Malik.

Nadeem Malik w wydarzeniu 4 Design Days prezentował trendy w projektowaniu sklepów, wziął też udział w sesji „Salon sprzedaży. Less is more – jasny, przestronny, ergonomiczny i elegancki, czyli jak dziś projektuje się sklepy”.

Malik to architekt z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz komercyjnych i mieszkaniowych, głównie dla klientów w Nowym Jorku. Jego specjalnością jest projektowanie salonów sprzedaży – pracował m.in. przy opracowywaniu koncepcji i designu dla takich marek jak Marc Jacobs, Vera Wang, Mackenzie-Childs i Michael Kors.

Obecnie jest jednym z dwóch głównych designerów odpowiedzialnych z planowanie i design salonów w Grupie Michael Kors. Projektuje sklepy w Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie i Korei. Jest także głównym projektantem showroomów Michaela Korsa w centrali firmy w Nowym Jorku.

Michael Kors to jedna z najpopularniejszych marek modowych na świecie. Powstała na początku lat 80., tworząc odzież damską i męska, ale przede wszystkim dodatki i akcesoria, jak cieszące się dziś ogromną popularnością torby, torebki, kopertówki czy zegarki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY