REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Polski design chroni buty na całym świecie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 31 sie 2017 13:06
Polski design chroni buty na całym świecie
fot. Heel’n’bumpers

Heel’n’bumpers to ciekawy produkt prosto z Polski, który zadebiutował na rynku w ubiegłym roku. Do czego służy? Zabezpiecza obuwie, ściany i meble przed niszczeniem, przed nieusuwalnymi rysami i zabrudzeniami od kółek krzeseł biurowych.

REKLAMA

Czy wiesz, że krzesło biurowe niszczy twoje buty? Nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, nosisz szpilki czy buty na płaskim obcasie, twoje krzesło je niszczy, codziennie. Nieusuwalne rysy powstają za każdym razem, kiedy przypadkowo uderzysz butem o kółko krzesła, na którym siedzisz.

Heel 'n'bumpers to ochraniacze kształtem przypominające kopuły, z miękką silikonową opaską wokół tworzącą barierę o chronną między twoimi butami a kółkami krzesła. Dzięki tym opaskom ochraniaczy, krzesła obrotowe nie zostawiają śladów na ścianach i meblach w biurze. Krzesło może obijać się o ściany i szafy do woli bez obaw, że je pobrudzi i zarysuje. 

Jak zapewnia producent, te ochraniacze pasują na niemal wszystkie standardowo produkowane krzesła biurowe na świecie.

Stworzona przez Polaków marka Heel’n’bumpers jest prezentowana na portalu Red Dot 21 wśród najlepszych marek i produktów światowego designu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY