REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Porcelana na trawie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 sie 2017 14:20
Porcelana na trawie
New Atelier fot. mat. prasowe
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie

Porcelana – delikatna, elegancka, wytworna i… „na specjalne okazje”. To zazwyczaj pierwsze skojarzenia. A może by tak zabawić się konwencją? Nowoczesne projekty Ćmielów Design Studio sprawdzają się podczas śniadania w ogrodzie, czy garden party.

REKLAMA

Dobrze dobrana porcelanowa zastawa sprawi, że letnie przyjęcie lub nawet zwykłe śniadanie w pięknych okolicznościach przyrody nabierze uroczystego, a jednocześnie niezobowiązującego charakteru.

Fason New Atelier to produkt sygnowany marką Ćmielów Design Studio. Kolekcja została zaprojektowana zgodnie z trendem mix and match – mieszaj i łącz. Dostępna jest w minimalistycznej, białej wersji oraz z graficzną dekoracją stworzoną z niebieskich, czerwonych i zielonych pasków. Elementy można łączyć w dowolny sposób tworząc wielokolorowe zestawy dostosowane do potrzeb użytkowników.

Nowoczesna, minimalistyczna bryła fasonu New Atelier pozwala na eksperymentowanie przy projektowaniu dekoracji. Odsłona Cubes to lekkie, wielokolorowe sześciany w pozornie przypadkowych układach. Wzór na tle białej porcelany tworzy iluzję głębi. Ciekawy, niezobowiązujący charakter dekoracji sprawia, że kolekcja doskonale sprawdza się podczas nieformalnych spotkań w gronie najbliższych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY