REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Premiera mebli Omeny Mensah na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 lut 2016 11:27
Premiera mebli Omeny Mensah na 4 Design Days
fot. Omenaa Mensah będzie gościem 4DD

Omenaa Mensah stworzyła kolekcję eleganckich mebli do sypialni Love. Oficjalna premiera kolekcji odbędzie się w trakcie 4 Design Days, które odbędą się w dniach od 11 do 14 lutego w Katowicach.

REKLAMA

Omenaa Mensah, charyzmatyczna osobowość telewizyjna, która od ponad dwunastu lat współpracuje ze stacjami TVN, TVN24 i TVN METEO. Od blisko dwóch pojawia się także w telewizji DOMO+, gdzie współtworzy i prowadzi program „Domy gwiazd”. Omenaa Mensah to także założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą, a także bizneswoman i właścicielka marki Ammadora, która tworzy oryginalne meble inspirowane sztuką.

Najnowszym projektem Omeny Mensah jest kolekcja mebli do sypialni Love, które w ramach Ammadora zaprojektowała dla sieci salonów JMB Design. Efekt tej wyjątkowej kooperacji Ammadora & JMB Design po raz pierwszy publicznie zaprezentowany zostanie w Katowicach na 4 Design Days, największym w tej części Europy wydarzeniu rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

W ramach kolekcji Love powstały łóżka, fotele, krzesła, pufy, toaletki, poduszki oraz komody. A dlaczego meble do sypialni? - Praktycznie 1/3 czasu w życiu przesypiamy. Sypialnia jest oazą spokoju wypoczynku i romantyzmu. Dlatego dla mnie to najważniejsze pomieszczenie w domu. Sypialnia według mnie musi być nie tylko ładna i nastrojowa, ale także funkcjonalna w użytkowaniu - mówi Omenaa Mensah. Tworząc meble Ammadora Omenaa wykorzystuje antyki, które łączy z nowoczesnymi materiałami, dzięki temu wypracowała indywidualny styl swoich mebli. Ten styl subtelnie przemycony został  także w kolekcji Love - dodaje.

Na 4 Design Days Omenaa prezentować będzie także kolorowe pufy edukacyjne dla dzieci. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na budowę szkoły dla dzieci ulicy, którą Omenaa chce wybudować w w Temie (Ghana).

Produkcją mebli z kolekcji Love i puf zajęła się firma JMB - polski producent mebli i materacy z ponad 40-letnim doświadczeniem. Meble dostępne są w salonach sieci JMB Deign oferującej najwyższej jakości materace, łóżka, meble sypialniane oraz artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz.

W trakcie 4 Design Days będzie można nie tylko zobaczyć najnowsze przedsięwzięcia meblowe Omeny Mensah, ale także wziąć udział w jej wykładach, na których opowie o swojej pasji do wzornictwa, o cennych doświadczeniach małego producenta mebli, a na wesoło przytoczy anegdoty o gospodarzach domów, które odwiedziła ze swoim programem DOMY GWIAZD+. Najnowszy sezon programu emitowany jest  od początku lutego na DOMO+.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY