REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Projektowanie u progu demograficznej rewolucji

  • Autor: propertydesign.pl
  • 26 mar 2018 10:59
Projektowanie u progu demograficznej rewolucji
Justyna Smolec, architekt

Jak projektować łazienki przyjazne dla konsumentów powyżej 50. roku życia? Czym wyróżnia się planowanie i aranżowanie takich wnętrz dla klientów 50+ - o tym opowie na Forum Branży Łazienkowej Justyna Smolec, architekt.

REKLAMA

V Forum Branży Łazienkowej ma być inspiracją dla wszystkich, którzy projektują łazienki, wyposażają te wnętrza oraz produkują i dostarczają wyposażenie. 

Prelegenci spróbują dać odpowiedź na pytania, co jest modne, jak dziś wyposażać łazienki, jakich wnętrz chcą klienci, jaka przyszłość czeka branżę łazienek w Polsce, jakie stoją przed nią wyzwania, ale i szanse.

Specjaliści i najwięksi rynkowi gracze omówią strategie dotarcia do klienta i budowania wizerunku w internecie, rolę showroomu w polityce handlowej czy rosnącą rolę projektantów wnętrz w wyborach zakupowych Polaków. Wraz z przedstawicielami branży poszukamy odpowiedzi na pytania, czy rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa, jak przygotować się na demograficzną rewolucję, czego od producentów, dostawców i architektów oczekuje klient inwestycyjny.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018”, który w tym roku organizujemy już po raz siedemnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2018”.

Więcej o Forum Branży Łazienkowej

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY