REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Projektuje modę, wnętrza, a teraz płytki. Zobacz piękne projekty Macieja Zienia

  • Autor: propertydesign.pl
  • 20 cze 2017 11:32
Projektuje modę, wnętrza, a teraz płytki. Zobacz piękne projekty Macieja Zienia
Płytki projektu Macieja Zienia, fot. Grupa Tubądzin

Imitują naturalne drewno, prezentując jego pełne usłojenie. Nadają wnętrzu ciepła, będąc przy tym niezwykle uniwersalne - takie płytki zaprojektował Maciej Zień.

REKLAMA

Aranżując pomieszczenie z użyciem płytek ceramicznych nie musimy decydować się tylko na jeden kształt oraz wzór. Dlaczego by nie zestawić prostokątnych płytek z tymi o kształcie heksagonów?
To odważne i intrygujące połączenie znalazło się w aranżacji nowej kolekcji WOOD marki Korzilius. Płytki inspirowane drewnem, Wood Block Brown, połączone zostały z gresowymi heksagonami
z kolekcji Paris Madeleine projektu Macieja Zienia. Obok takiego wnętrza nikt nie przejdzie obojętnie!

W przypadku najnowszej aranżacji od Grupy Tubądzin płytki Wood Block Brown zostały zestawione z płytkami w kształcie heksagonów z kolekcji Paris Madeleine projektu Macieja Zienia. Prezentują one czystą biel, która przełamana jest delikatną szarością. Całość tworzy na płytkach z kolekcji Paris wzór przypominający marmur. Heksagony świetnie kontrastują tutaj z „deskami” Korzilius. Taki mix pozwolił uzyskać nie tylko bardzo nowoczesne wnętrze, ale również łamiące schematy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY