REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Przestrzeń dla relaksu i strefa projektanta w nowym salonie marki VOX

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 lut 2018 14:50
Przestrzeń dla relaksu i strefa projektanta w nowym salonie marki VOX
fot. mat. pras.

Już 1 marca br. w Bielsku-Białej nastąpi otwarcie salonu marki VOX z szeroką gamą drzwi, podłóg oraz produktów komplementarnych. Na 540 mkw. oprócz ekspozycji produktów znajdzie się przestrzeń przeznaczona do relaksu oraz strefa projektanta.

REKLAMA

Nowy salon marki VOX, który zostanie otwarty 1 marca br., położony jest przy ulicy Piekarskiej 74 w Bielsku-Białej. Jego powierzchnia wynosi 540 mkw. i jest podzielona na część sprzedażową, a także strefę relaksu oraz strefę projektanta.

Salon będzie oferował drzwi, podłogi oraz produkty komplementarne. - Nowy salon VOX został zaprojektowany zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak i potrzebach profesjonalistów. W związku z tym już 15 marca organizujmy dzień otwarty dla architektów i projektantów wnętrz. Salon oprócz produktów będzie oferował również szereg usług dodanych. Z pewnością naszą mocną stroną będzie doradztwo, które ułatwi klientom dobór najlepszych rozwiązań – zapowiada właścicielka salonu, Elżbieta Bogusz.

W salonie na odwiedzających będą czekać doświadczeni doradcy oraz architekci, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania. Do dyspozycji klientów zostanie oddana strefa relaksu, strefa dziecka dla najmłodszych, a także strefa projektanta, czyli miejsce do konsultacji z architektem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY