REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Przyjazna przestrzeń dla rodzin z dziećmi. Na to stawia nowe centrum handlowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 kwi 2017 12:31
Przyjazna przestrzeń dla rodzin z dziećmi. Na to stawia nowe centrum handlowe
Strefa Dinging Plaza we Wroclavii, fot. mat. prasowe

Powstające w sercu Dolnego Śląska centrum handlowo-biurowe Wroclavia ma być miejscem przyjaznym dla wszystkich mieszkańców miasta, w tym dla rodzin z dziećmi.

REKLAMA

Zgodnie z filozofią właściciela Wroclavii – firmy Unibail-Rodamco – centra handlowe to nie tylko miejsca zakupów, ale również wypoczynku i rozrywki: komfortowe i przyjazne, z ofertą rekreacyjną i gastronomiczną na wysokim poziomie. – Chcemy, by Wroclavia stała się dla wrocławian nowym punktem spotkań, wybieranym ze względu na unikalną atmosferę. Każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie. Szczególnie staranną ofertę przygotowaliśmy dla rodzin z dziećmi, m.in. salę zabaw Fikołki, gdzie rodzicie będą mogli zostawić dzieci pod profesjonalną opieką animatorów, ale także wydzielone strefy do zabawy w innych punktach centrum oraz kino, ogród, restauracje i liczne udogodnienia, jak pokoje rodzinne czy opaski tożsamości – mówi Małgorzata Woźniak dyrektor Wroclavii.

Fikołki

Wroclavia będzie czwartą lokalizacją Fikołków, pierwszą poza Warszawą. Sala zabaw zostanie stworzona z myślą o najmłodszych w wieku od 6 miesięcy do 12 lat – oprócz tradycyjnego małpiego gaju zapewni im dodatkowe zajęcia, zarówno ogólnorozwojowe, jak i tematyczne (np. warsztaty kulinarne czy eksperymenty naukowe). Dzieci odwiedzające Fikołki we Wroclavii będą mogły skorzystać m.in. z kilkupoziomowej konstrukcji do zabawy, różnego rodzaju zjeżdżalni, tyrolki (liny do zjeżdżania), sieci spidermana, labiryntu i toru przeszkód, basenu z piłkami, strefy malucha, boiska do gier zespołowych oraz ścianek wspinaczkowych. Dorośli w tym czasie będą mogli odpocząć w strefie dla rodziców, czyli w kawiarni z dostępem do Wi-Fi. Ponadto w specjalnie przygotowanych do tego salach będzie można wyprawić urodziny. – Fikołki to w pełni zaangażowani animatorzy oraz wysokiej klasy sprzęty. Stosujemy antyalergiczne wykładziny i dbamy o to, aby w naszych lokalizacjach dzieci nie tylko mogły wyładować swoją energię, ale także rozwijały własne pasje. Dlatego nie jesteśmy typową bawialnią. Organizujemy spotkania z autorami książek dla dzieci, spektakle teatralne, warsztaty dla rodziców oraz zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Pamiętamy, że młody klient jest równie wymagający jak jego rodzic – wyjaśnia Bertrand Jasiński, właściciel sieci sal zabaw Fikołki.

Rozwiązania przyjazne dla rodzin i sklepy dla dzieci

We Wroclavii oprócz Fikołków zlokalizowanych na poziomie +2, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych ogrodów o powierzchni 4,3 tys. m˛, znajdzie się 20-salowe kino Cinema City z IMAXem oraz strefa Dining Plaza z bogatą ofertą gastronomiczną dostępną na wydzielonej, ciekawie zaaranżowanej przestrzeni (z dodatkowo wyodrębnionymi strefami dla dzieci – do zabawy pod opieką rodziców).

Odwiedzające Wroclavię rodziny będą mogły skorzystać z szeregu praktycznych usług takich jak m.in.: pokoje rodzinne – wyposażone w przewijaki, mikrofalówki i inne przydatne akcesoria.

W centrum znajdą się również sklepy z ofertą przeznaczoną dla najmłodszych, m.in. SMYK, Okaidi oraz Petit Bateau.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY