REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pufy stworzone dla wyobraźni

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 sie 2016 10:06
Pufy stworzone dla wyobraźni
fot. materiały prasowe
Pufy stworzone dla wyobraźni
Pufy stworzone dla wyobraźni

Lubimy tworzyć przestrzeń – przestawiać i komponować ze sobą różne elementy, a także redefiniować funkcje mebli i przedmiotów. Naprzeciw współczesnym potrzebom i trendom wychodzi najnowsza kolekcja x40 projektu Piotra Kuchcińskiego dla marki Noti.

REKLAMA

Kolekcja x40 projektu Piotra Kuchcińskiego to modułowa rodzina czterech pufów o wielokątnych podstawach, dzięki której wnętrze może zmieniać swoje oblicze, a same siedziska funkcję i miejsce. Lekkie materiały wykorzystane do stworzenia mebli z kolekcji x40 ułatwiają ich dowolne przestawianie, dzięki czemu kreacja przestrzeni jest łatwiejsza.

Pufy o wielokątnych podstawach powstały na planie trójkąta, kwadratu, sześciokąta i ośmiokąta. Siedziska są stworzone do tego, by komponować z nich różnorodne konfiguracje – charakterystyczną powtarzalność zapewnia prostokąt o szerokości 40 cm i zaokrąglonych narożnikach. Dzięki temu wszystkie elementy można dowolnie przestawiać, ustawiać i wzajemnie do siebie dopasowywać. Dodatkowym ułatwienie zapewnia lekkość każdego z pufów, których podstawową częścią konstrukcji są kształtki styropianowe pokryte pianką poliuretanową.

Projekt Piotra Kuchcińskiego sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych przestrzeniach mieszkaniowych, ale także w miejscach publicznych. Kolekcja x40 może być wykorzystana m.in. podczas kreatywnych warsztatów, prelekcji, a także w niekonwencjonalnych przestrzeniach biurowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY